Víte že doprava na Z-point stojí nyní jen 65 Kč?

Mushie, mušelínová zavinovačka z organické bavlny, duhy

mušelínová zavinovačka ze 100% bio-bavlny, s motivem duhy

550 Kč
Skladem

Mushie mušelínové zavinovačky ze 100%-ní organické BIO bavlny jsou předepraný, aby zajišťovaly příjemně měkounký kontakt s jemnou dětskou pokožkou. Mušelín je nejhebčejší bavlněná látka, zůstává prodyšná a lehká, ale stejně udržuje děťátko v teple a pohodlí. 

 

Dětská zavinovačka je ideálním pomocníkem při zavinutí, kojení a spánku miminka již od prvního dne. Při zavinutí jsou miminka jakoby v pevném objetí a cítí se v bezpečí. Zavinutí do zavinovačky prodlužuje spánek miminka, blokuje u novorozenců tzv. Moorův reflex (náhlé rozhození ručičkama) a následné buzení ze spánku.

 

Díky vlastnostem mušelínu mají zavinovačky i další možnosti použití jako:

 lehká přikrývka na spaní

 osuška po koupání

 podložka na spaní nebo přebalování

 plena na odříhnutí

 zahalení se při kojení.

 

Zavinovačka není určená na nošení dětí, nenahrazuje šátek na nošení.

 

Údržba: Praní na 30 ° C v pračce, jemný program. Praním může dojít ke změně velikosti a tvaru plenek o cca 10 %. Používání aviváže může snižovat absorpční schopnost plenek. Nesušit v sušičce. Čím více se mušelín pere, tím je měkčí a více absorbuje vlhkost.

 

 Složení: 100 %-ní organická BIO bavlna

 Rozměry: 120 cm x 120 cm

 

O značce mushie:

Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější. Mushie - prémiová designová značka pro nejmenší.

Jméno značky: mushie
Kategorie: MUŠELÍN
barva: duhy, hvězdy
země původu: Dánsko
značka: mushie

Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější. Mushie-prémiová designová značka pro nejmenší.